Image


Zoom – що це таке, як працює та де завантажити додаток

Сервіс Zoom використовують для підтримки робочих зв’язків, проведення онлайн-зустрічей і навчання в школах та університетах. Заходити в програму можна як з комп’ютера, так і з планшета чи телефона. До відеоконференції може підключитися будь-який користувач, що має посилання, або ідентифікатор конференції. Захід можна запланувати заздалегідь, а також зробити повторюване посилання, тобто для постійного уроку в певний час можна зробити одне і те ж посилання для входу.

Організувати зустріч може будь-хто, який створив обліковий запис. Безкоштовний обліковий запис дозволяє проводити відеоконференцію тривалістю 40 хвилин, однак Університет Ушинського отримав можливість надання безкоштовних ліцензій співробітникам без обмежень в часі.

Де завантажити та як встановити Zoom

Встановити додаток Zoom  можна на комп’ютер або мобільний пристрій. Зробити це доволі просто – потрібно лише безкоштовно завантажити програму на офіційному сайті https://zoom.us.

Платформа доступна для операційних систем Windows, MacOS, Android та iOS та має плагін, що дозволяє використовувати Zoom у браузерах Google Chrome та Mozilla Firefox. Після завантаження програми потрібно ввести дані облікового запису, що були створені при отриманні ліцензії від адміністратора Університету Ушинського.

Переваги Zoom

  • Відмінний зв'язок
  • Відео та аудіо зв'язок з кожним учасником
  • Демонстрація екрану зі звуком
  • Інтерактивна дошка
  • Запис відеоконференції
  • Адміністрування

Як працює сервіс Zoom

Під час реєстрації на сервісі Zoom користувач отримує постійний персональний ідентифікаційний номер своєї відеоконференції. Цей ідентифікаційний номер можна також обрати самостійно. Ідентифікаційний номер розсилається будь-яким способом усім учасникам у вигляді посилання в форматі https://zoom.us/j/номер_конференції. Таким чином, будь-який учасник відеоконференції потрапляє на неї в один клік.

  • Для ефективної організації навчального процесу університет з 11.08.2022 р. підключився до унікальної можливості використання онлайн сервісу  Zoom. 
  • Zoom надає свою платформу та доступ до безкоштовних ліцензій для Університету Ушинського до кінця липня 2023 р. (термін дії продовжено з 21 серпня 2023 р. на рік).
  • Кожен ліцензійний обліковий запис Zoom Університету Ушинського дає змогу проводити відеоконференції без обмежень в часі та кількістю учасників до 1000 осіб.

Zoom інструкція для учасника та організатора конференцій

Відділ НІТ

Структурний підрозділ університету, забезпечує функціонування і розвиток інформаційної інфраструктури університету, підзвітний та підконтрольний безпосередньо проректору із міжнародної, соціально - гуманітарної та науково-педагогічної роботи.

Контакти

Тел.: +38 048 752 98 20

Пошта: nit@pdpu.edu.ua 

Адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська 71, кабінет №23

Розташування

Зворотній зв'язок