Image

                                              Дія.Освіта: Інноваційна платформа якісного підвищення цифрових навичок українських громадян.

     Українські громадяни отримали нову можливість для отримання якісної освіти завдяки інноваційній платформі «Дія.Освіта». Цей проект, започаткований урядом України, націлений на розширення доступу до освіти та підвищення рівня освіченості населення.

     «Дія.Освіта» є частиною широкомасштабної програми «Дія», спрямованої на цифрову трансформацію України та полегшення доступу до державних послуг. Ця нова платформа розроблена з метою забезпечення можливостей навчання та саморозвитку для громадян будь-якого віку та рівня освіти.

     Однією з ключових особливостей «Дія.освіти» є великий вибір курсів та навчальних матеріалів, що включають різноманітні предмети та тематики. Платформа надає доступ до якісних онлайн-курсів, вебінарів, лекцій, тренінгів та інших освітніх ресурсів, які розроблені спеціалістами у різних галузях знань.

     «Дія.освіта» відкриває можливості для самостійного навчання та розвитку навичок у громадян. Кожен користувач може обирати курси відповідно до своїх інтересів та потреб. Завдяки зручному інтерфейсу та інтерактивним методам навчання, платформа сприяє ефективному засвоєнню матеріалу та розвитку професійних навичок.

     Однією з переваг «Дія.освіти» є його безкоштовний характер. Уряд України вкладає зусилля в забезпечення доступу до якісної освіти для усіх громадян, незалежно від їхнього фінансового стану. Це важливий крок у підвищенні освіченості та розвитку навичок населення країни.

     Користувач «Дія.Освіта» може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше. Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

     Запрошуємо усіх українських громадян використовувати можливості, які надає «Дія.Освіта». Здобувайте нові знання, кар’єрні можливості, розширюйте свій кругозір та розвивайте свої професійні навички. Разом ми зможемо побудувати освічене та сильне суспільство для майбутнього України.


  Рекомендовані освітні серіали:


Постери А3 для друку (натисніть для завантаження в максимальній якості):
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Відділ НІТ

Структурний підрозділ університету, забезпечує функціонування і розвиток інформаційної інфраструктури університету, підзвітний та підконтрольний безпосередньо проректору із міжнародної, соціально - гуманітарної та науково-педагогічної роботи.

Контакти

Тел.: +38 048 752 98 20

Пошта: nit@pdpu.edu.ua 

Адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська 71, кабінет №23

Розташування

Зворотній зв'язок