Image
Microsoft 365 — це хмарна платформа для високої продуктивності з найкращими у своєму класі програмами Office, інтелектуальними хмарними сервісами та надійною електронною поштою, за допомогою яких кожен може досягнути успіхів у роботі й житті. Корпорація Microsoft змінила назву, щоб краще відобразити весь діапазон можливостей і переваг, які пропонує підписка. Microsoft 365 містить усі знайомі вам продукти Office 365, зокрема найкращі у своєму класі програми Office, інтелектуальні хмарні сервіси й розширені функції безпеки.
Система Office 365 – це платформа, яка поєднує велику кількість додатків і надає користувачам із стаціонарних комп'ютерів та мобільних пристроїв доступ до пошти, планувальників, хмарного сховища даних, дає змогу влаштовувати відео-, аудиоконференції, презентації, тестування та опитування.
Почніть працювати з Office 365. Студенти й педагоги можуть безкоштовно зареєструватися в Office 365 Education, що включає Word, Excel, PowerPoint, OneNote, а тепер ще й Microsoft Teams та додаткові інструменти для навчання. 
Ефективні інструменти для студентів і педагогів. Office 365 працює, як ви: усюди. Знайомі програми та завжди доступні файли оновлюються в реальному часі, щоб ви могли легко й без проблем складати навчальні плани на пристроях Windows, Android чи iOS.
Віддалене навчання. Ви зможете створити умови для співпраці у класі, приєднатися до спільнот професійної освіти та спілкуватися з колегами, коли отримаєте Office 365 із Microsoft Teams безкоштовно для всього університету. Отримайте знання та підтримку, необхідні для створення безпечного навчального середовища, необхідного для навчання і співпраці.
Єдиний майданчик для організації. Універсальний цифровий блокнот OneNote допомагає вам організувати навчальні матеріали й легко співпрацювати із студентами та колегами.
Ви маєте доступ будь-коли, будь-де, на будь-якому пристрої. Об'єднайте бесіди, контент і програми в єдиному інтерфейсі Office 365 Education. Співпрацюйте в реальному часі без обмежень, не хвилюючись щодо втрати форматування.

Відділ НІТ

Структурний підрозділ університету, забезпечує функціонування і розвиток інформаційної інфраструктури університету, підзвітний та підконтрольний безпосередньо проректору із соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи.

Контакти

Тел.: +38 048 753 01 25

Пошта: nit@pdpu.edu.ua 

Адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська 71, кабінет №23

Розташування

Зворотній зв'язок