Image


Microsoft 365 в освіті - інструмент трансформації навчального процесу
та підвищення ефективності роботи освітнього закладу.

 

        Сучасна освіта стикається з низкою викликів, які передбачають удосконалення навчання та підвищення ефективності роботи освітнього закладу. Однією з найбільш перспективних платформ для вирішення цих завдань є використання хмарної платформи Microsoft 365. Ця інтегрована хмарна система дозволяє забезпечити роботу освітнього закладу зручними та ефективними інструментами.

Microsoft 365 для освітнього процесу:

  • Онлайн-навчання
        Завдяки платформі Microsoft 365, навчання може бути доступним завжди та з будь-якого пристрою. Вчителі можуть створювати і спільно редагувати навчальні матеріали, а учні легко отримують доступ до них через OneDrive. Це особливо актуально для дистанційного та гібридного навчання.

  • Microsoft Teams

     Microsoft Teams - це ідеальний інструмент для віддаленої комунікації та спільної роботи. Викладачі можуть проводити онлайн-заняття, давати завдання, оцінювати роботи учнів і навіть організовувати віртуальні кімнати для спілкування. Цей інструмент сприяє розвитку комунікаційних навичок та колективної праці.

Microsoft 365 у повсякденній роботі освітнього закладу:

  • Ефективне планування

       Microsoft 365 надає інструменти для планування власного розкладу, задля продуктивного розподілу робочого часу, допомагає співробітникам швидко та ефективно керувати ресурсами.

  • Посилення співпраці

   Платформа дозволяє спільно працювати над проектами, редагувати документи в реальному часі, обмінюватися ідеями та проводити онлайн зустрічі.

  • Звітність та аналітика

     Microsoft 365 надає інструменти для відстеження активності здобувачів освіти, оцінювання їхнього прогресу та аналізу даних, що допомагає закладам вдосконалювати освітні процеси.

  • Захист даних та конфіденційності

       Платформа враховує важливість захисту особистих даних здобувачів освіти, викладачі і співробітників освітнього закладу та надає інструменти для забезпечення конфіденційності і відповідає стандартам безпеки даних.

     Microsoft 365 виявляється надзвичайно корисною платформою на всіх ланках роботи освітнього закладу, допомагаючи поліпшити організацію роботи та забезпечити високу продуктивність освітнього процесу.


Відділ НІТ

Структурний підрозділ університету, забезпечує функціонування і розвиток інформаційної інфраструктури університету, підзвітний та підконтрольний безпосередньо проректору із міжнародної, соціально - гуманітарної та науково-педагогічної роботи.

Контакти

Тел.: +38 048 752 98 20

Пошта: nit@pdpu.edu.ua 

Адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська 71, кабінет №23

Розташування

Зворотній зв'язок