Image

Udemy - це платформа, яка дозволяє викладачам створювати онлайн-курси на бажані теми. Використовуючи засоби розробки курсів Udemy, вони можуть завантажувати відео, презентації, PDF-файли, аудіо, ZIP-файли і живі класи для створення курсів. Викладачі також можуть залучати та взаємодіяти з користувачами за допомогою онлайн-форумів.

Курси пропонуються по широкій категорії, включаючи бізнес та підприємництво, науковці, мистецтво, здоров’я та фітнес, мова, музика та технології. Udemy також пропонує Udemy для бізнесу, надаючи бізнесу доступ до цільового набору з понад 7000 навчальних курсів на теми від тактики цифрового маркетингу до офісної продуктивності, дизайн, управління, програмування, і більше. Завдяки Udemy for Business організації також можуть створювати власні навчальні портали для корпоративного навчання.

У квітні 2013 року Udemy запропонував додаток для Apple iOS, що дозволяє студентам брати уроки безпосередньо з iPhone; Версія для Android була випущена в січні 2014 року. На січень 2014 року додаток iOS було завантажено понад 1 мільйон разів, і 20 відсотків користувачів Udemy отримують доступ до своїх курсів через мобільний телефон. У липні 2016 року Udemy розширили свою платформу iOS, включивши її Apple TV. 11 січня 2020 року мобільний додаток Udemy став найпопулярнішим додатком для Android в Індії.

Udemy є частиною зростаючого руху MOOC, доступного поза традиційною університетською системою, і було відзначено різноманітністю запропонованих курсів.

  • Для ефективної організації навчального процесу університет з 8.08.2022 р. підключився до унікальної можливості безкоштовного використання освітньої онлайн платформи Udemy Business. 
  • Udemy Business надає свою платформу та доступ до курсів безстроково та безкоштовно. У вас є можливість долучитися до понад 17000 курсів від провідних університетів і партнерів Udemy.
  • Місія Udemy — зробити життя кращим за допомогою нових знань.
  • Отриманння сертифікату після проходження курсів (безкоштовність передбачає безкоштовний сертифікат). 

Для Вашої зручності користуватися платформою Udemy Business можливо також через мобільний додаток. При цьому в мобільному додатку Ви зможете працювати над власним розвитком і офлайн (попередньо завантаживши лекції та відеоматеріали).

Як почати використовувати Udemy через мобільний додаток?

  • Завантажте додаток Udemy for Business на Ваш смартфон.
  • Введіть початок назви облікового запису організації «ua» та натисніть «Далі».
  • Введіть свій логін і пароль.
  • Користуйтеся, розвивайтеся та самовдосконалюйтесь!

Не зволікайте! Долучайтеся до онлайн курсів провідних університетів світу за посиланнями https://ua.udemy.com/


Використання освітніх онлайн-платформ для коледжів та університетів: Udemy

Відділ НІТ

Структурний підрозділ університету, забезпечує функціонування і розвиток інформаційної інфраструктури університету, підзвітний та підконтрольний безпосередньо проректору із міжнародної, соціально - гуманітарної та науково-педагогічної роботи.

Контакти

Тел.: +38 048 752 98 20

Пошта: nit@pdpu.edu.ua 

Адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська 71, кабінет №23

Розташування

Зворотній зв'язок