Image


Протидіяя шахрайству в online-середовищі

       Останні роки свідчать про стрімкий розвиток технологій і все більший перехід до безготівкових та онлайн-платежів. Однак, разом з цим зростає й загроза шахрайства в онлайн середовищі. Понад половина шахрайств у світі пов'язані з соціальною інженерією, коли люди самі передають гроші шахраям або розкривають їм свої особисті чи фінансові дані.

  1. Задля обізнаності громадян України щодо потенційних загроз в online-середовищі під час здійснення платежів, особливо в період карантину та війни створена інформаційна кампанія #ШахрайГудбай, ініційована Національним банком України та Департаментом Кіберполіції України. Цей проект об'єднав понад 70 партнерів, серед яких є банки, платіжні системи, мобільні оператори, асоціації, мережі магазинів, маркетплейси, автозаправні станції, громадські організації, комунальні підприємства та державні установи. Спільними зусиллями ми маємо намір поширити основні правила платіжної безпеки серед якомога більшої аудиторії.
       https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/

  1. Проєкт StopRussiaChannel MRIYA створив чат-бот для ознайомлення з типовими схемами шахрайства, зможете перевірити безпечність своїх покупок в Інтернеті та банківських переказів, щоб ви могли ефективно захистити себе.

        @StopFraudMriya_bot

  1. Матеріали Департаменту Кіберполіції України:
 
Календар Буклет Постер А4 Постер А3


     Пам'ятайте, що ваша обізнаність та уважність є ключовими факторами у боротьбі зі шахрайством в онлайн середовищі. Навчіться розпізнавати підозрілі ситуації та практикуйте безпечні платежі, щоб захистити свої фінансові інтереси.

      Захистіть себе та будьте на крок попереду від шахраїв!

Відділ НІТ

Структурний підрозділ університету, забезпечує функціонування і розвиток інформаційної інфраструктури університету, підзвітний та підконтрольний безпосередньо проректору із міжнародної, соціально - гуманітарної та науково-педагогічної роботи.

Контакти

Тел.: +38 048 752 98 20

Пошта: nit@pdpu.edu.ua 

Адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська 71, кабінет №23

Розташування

Зворотній зв'язок