Image

                                                                           
                                                                                  «МРІЯ» : цифрова боротьба за інформаційну незалежність

     У сучасному цифровому світі, де інформація швидко поширюється і впливає на суспільство, проєкт створений Департаментом Кіберполіції, разом з ініціаторами проєкту та активними громадянами "МРІЯ" має важливу роль у боротьбі з проросійською медіа-пропагандою та фейковими новинами, що негативно впливають на громадську думку та підривають інформаційну незалежність країни.
     
    Проєкт "МРІЯ" відкрив можливості для кожного громадянина стати цифровим солдатом в боротьбі з дезінформацією. Він стимулює активну участь у виявленні та спростуванні фейкових новин, розповсюдженні правдивої інформації та відстоюванні інформаційної незалежності.

    Проєкт "МРІЯ" надає різноманітні інструменти та ресурси для боротьби з дезінформацією. Він надає можливість громадянам активно залучатися до виявлення та розкриття фейків, розповсюдження достовірних джерел інформації та протидії маніпулятивним технологіям.

    Окрім того, проєкт "МРІЯ" активно співпрацює зі засобами масової інформації, навчальними закладами та органами влади. Ця співпраця спрямована на підвищення рівня медіаосвіти, просування критичного мислення та навичок перевірки інформації, а також на розробку ефективних стратегій протидії дезінформації.

    Кожен громадянин може приєднатися до цифрової армії "МРІЯ" шляхом активної підтримки правдивої інформації, поширення фактів та виявлення фейків. Це можна зробити шляхом спільного виявлення та розкриття фейкових новин, активної підтримки незалежних джерел інформації та взаємного обміну корисними ресурсами.

     @StopRussiaChannel – основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування.

     @StopDrugsBot – чат-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси.

     @Ukraine_Avanger_Bot – чат-бот «Народний месник»  для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію.

     @StopFraudMriya_bot StopRussiaChannel MRIYA - чат-бот для ознайомлення з типовими схемами шахрайства, зможете перевірити безпечність своїх покупок в Інтернеті та банківських переказів, щоб ви могли ефективно захистити себе.

    https://t.me/+67FB3UDssxQ5Y2Qy – тексти скарг на ворожий контент. -  Екосистема «MRIYA» 

                               Загальна інструкція для боротьби із засобами зв’язку і соціальними медіа окупантів за підтримки Кіберполіції України

     У цей небезпечний час, коли ворог намагається вражати всі сфери - цифрову, інформаційну, фінансову, ваша обізнаність грає важливу роль у спільній справі протидії російській агресії.

Відділ НІТ

Структурний підрозділ університету, забезпечує функціонування і розвиток інформаційної інфраструктури університету, підзвітний та підконтрольний безпосередньо проректору із міжнародної, соціально - гуманітарної та науково-педагогічної роботи.

Контакти

Тел.: +38 048 752 98 20

Пошта: nit@pdpu.edu.ua 

Адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська 71, кабінет №23

Розташування

Зворотній зв'язок