Електронний ВНЗ

Автор: Nazarchuk вкл. . Опубликовано в Uncategorised

14

Презентації від університетів та розробників, що запровадили електронну систему управління ВНЗ:

1) Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

(В зв'язку з наявністю особистих даних, презентація відправлена на указану Вами електронну адресу, також рекомендуємо її не розповсюджувати).

tern

2)Харківський національний університет міського господарства умені О. М. Бекетова.

khar

3) АСУ «ВНЗ»  Автоматизована система керування ВНЗ всіх рівнів акредитації

asu

4) Програмне забезпечення ПП "Політек-СОФТ"

politek

Крім того існують системи автоматизації розроблені деякими ВНЗ самотужки:

1. "Університет" Херсонського державного університету.

2. Автоматизована база даних центрального інституту післядипломної освіти м. Київ.

3. Засоби автоматизації роботи ВНЗ розроблені та впроваджені ЛНУ ім. І. Франка та Львівським політехнічним університетом.

4. АІС "Електронний Університет" Хмельницького Національного Університету.

5. Комплексна система автоматизації Львівського інституту банківської справи.

Голосування пройшло:

1 — Дудник Н.В20.05.2016 08:06

Факультет начального образования, кафедра пед.технологий начального образования, отдает предпочтение системе № 1 Тернопольского нац.пед.университета им.В.Гнатюка

# 1 — Самчук Л. С.22.05.2016 18:05

Деканат факультета физ. реабилитации отдает предпочтение 1 варианту (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка)

# 2 — Филипчук Г. И.31.08.2016 13:09

Отдел Кадров, отдает предпочтение системе №2

Працівники

Автор: Nazarchuk вкл. . Опубликовано в Uncategorised

Седов Євген Петрович - Доцент кафедри інноваційних технологій та методики викладання природничих дисциплін

• +38 (048) -726 -19-07
  • вул. Старопортофранківська 71, 2-й пов., каб.25.

Медвідь Вадим Михайлович - Начальник відділу

• відповідальний за підключення Інтернет та підтримка серверів
  • +38 (048) -726-21-18
  • вул. Старопортофранківська 71, 2-й пов.,каб.21

Назарчук Богдан Васильович - Інженер 1-ї категорії

Бєлова Ірина Григорівна - Інженер

• помічник з розробки методичного матеріалу та навчальних курсів. Відповідальна за комп'ютерні класи.
  • Фонтанська дорога 4, 1-й пов., каб.111.

Головко Євген Володимирович - Лаборант

• відповідальний за підключення Інтернет та первинний ремонт техніки
  • +38 (048) -726-21-18
  • вул. Старопортофранківська 71, 2-й пов., каб.21.