Мастер клас із АСУП

Автор: Кристина вкл. . Опубликовано в Оголошення

13 червня 2017 року відбувся мастер клас для роботи з програмою АСУП. Спікером на зустрічі був декан Водного інституту, який продемонстрував можливості роботи у програмі для деканатів і навчального відділу.

На зустрічі були присутні:

skan

Спікер повідомив, що:

1. У  Водному інституті відповідальним за впровадження у роботу програми АСУП є декан одного з факультетів. А декани інших факультетів відповідають за роботу програми АСУП на своїх факультетах. На кожному з факультетів працюють оператори, котрі забезпечують  внесення інформаціі у автоматизовану систему та займаються іншою роботою, за необхідністю.
  2. В Одеському національному економічному університеті відповідальним за впровадження програми АСУП в університеті  є проректор з  навчальної роботи. А провідну роль грає навчальний відділ, котрий працює безпосередньо з деканатами.